WB Fashion | WB Fashion
15340
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15340,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-9.1.3,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive
k

WB Fashion

Pod tą marką projektujemy, szyjemy oraz sprzedajemy hurtowo nasze własne produkty odzieżowe, czyli bluzki i koszule damskie.

O MARCE…

Działamy nieprzerwanie od roku 1991 i obecnie możemy poszczycić się silną pozycją na rynku polskich producentów odzieży damskiej.

 

Profesjonalizm marki, oprócz doświadczenia, podkreśla również fakt, że tworzy ją wykwalifikowany i precyzyjny personel, który może realizować naszą wizję poprzez pracę w najnowocześniejszym parku maszynowym.

 

Nasze pozostałe atuty? Przede wszystkim należy w tym miejscu wymienić dbałość o specjalizację produkcji a także podkreślić jakość naszych ubrań, które produkujemy wyłącznie z dzianin i tkanin najwyższego gatunku. Do tego nasze nowe kolekcje na rynek wprowadzane są kilka razy w roku.

 

Od 1991 jako Waldimex a teraz jako WB Fashion zapewniamy podaż na rynek Polski, jak również rynki Europejskie. Eksportujemy m. in. do Niemiec, Francji, Rosji, Litwy, Estonii, Czech, Słowacji, Ukrainy i na Węgry.

 

OFERTA HURTOWA – SPRAWDŹ

 

Zapraszamy do współpracy!

Galeria